JUOZAS ERLICKAS. „Mėlynoj stotelėj“

SPALIO 4 d. 18 val.

MAŽEIKIŲ KULTŪROS CENTRE 

  Žmonės sujudę: ar gali būti, kad koncertuose jau draudžiama ne tik miegot, bet ir žiovaut?                  

  Ar tiesa, kad žiūrovų skaičius mažinamas, o paskui – dar?

        O svarbiausia - nejaugi koncerto metu reiks klausytis?

Deja, tokios pataisos jau parengtos. Gyvenam stiprėjančio Draudos spaudimo laikais.

Bet Juozas visados priešinosi prievartai. Todėl ir ši programa – laisvoji. Norim – slenkam į koncertą. O nenorim – namie sėdim.

Bibliotekos 100-metis

XVI Tarptautinis Mažeikių meno festivalis – taikos ir vilties almanachas

„Malonu vėl susitikti jau XVI Tarptautiniame Mažeikių meno festivalyje. Pasikeisti mintimis apie tai, kas verčia dar kartą atsigręžti ir dar kartą atrasti tikrąsias vertybes. Gyvenimo prasmės ieškojimas, grožio ir išminties, tikrojo žmogiškumo ieškojimas ir tėvynės ieškojimas eina greta.“ – tokiais žodžiais į mažeikiškius, miesto svečius kreipiasi Tarptautinio Mažeikių meno festivalio vadovas Džeraldas Bidva, kviesdamas margaspalvį rudenį praleisti dar spalvingesniuose meno renginiuose, rugsėjo 23 – spalio 28 dienomis.

Ko nežino vyrai

Ko nežino vyrai (2022)

Žanras: Komedija

Sukurta: Lietuva

Režisierius:Robertas Kuliūnas

Vaidina:Rimantė Valiukaitė,Vytautas Rumšas Jaunesnysis

Kino teatruose nuo:2022-09-16

Trukmė:1h 43 min

Cenzas:N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Ar seniai nuoširdžiai kvatojote kino teatre? Jei pasiilgote geros juoko dozės, tai lietuviška komedija „Ko nežino vyrai“ – kaip tik jums. Iš koto verčiančių komedijų „Valentinas vienas“, „Importinis jaunikis“, „Ir visi jų vyrai“ ir „Kaip pavogti žmoną“ prodiuseriai sugrįžta su filmu apie tikrą mačo, kuris vieną rytą atsibudo… moterimi.

Pasiutusios letenos. Henko legenda (dubliuotas)

Paws of fury (dubbed) (2022)

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos

Sukurta: JAV

Kino teatruose nuo:2022-09-16

Nuo rugsėjo 16 dienos kino teatruose ilgai lauktas, naujausias, kultinių animacinių filmų: „Liūtas karalius“, „Ponas Žirnis ir Šermanas“, Peliukas Stiuartas Litlis 2“ kūrėjų darbas, animacinė komedija visai šeimai – „Pasiutusios letenos. Henko legenda“.

Henkas – šuo, kuriam nesiseka turbūt labiausiai už visus pasaulyje. Ilgus metus gyvena pavojingiausiamie miesto rajone, amžinai įsivelia į konfliktus su bjauriais gatvės šunimis ir nuolat gauna į kailį. Maža to, į vėplą Henką niekas rimtai nežiūri, o jo pačios didžiausios svajonės, tapti rimtu kovos meistru – samurajumi, nepalaiko net jo draugai.

Jubiliejinio šou „GROK SUSIMILDAMAS“

Keičiama data

Koncertas vyks gruodžio 04 d. 17 val.

Kovo 5d. 17.00 val. Mažeikių Kultūros centrą sudrebins vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, dainų autoriaus ir atlikėjo -Viktoro Praprojubiliejinis šou„GROK SUSIMILDAMAS“.

Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausios dainos: „Tu grok“, „Aš dar dainuosiu“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Laužai“, Kelio pradžia“, „Daktarai“,“ „Kai nieko neturi“, „Dėkoju tau, „Gražuolė Lietuvaitė“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko grupė „Hiperbolė“ ir kiti Lietuvos atlikėjai.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode