Lietuvoje minima Holokausto aukų diena

aukuLietuvoje penktadienį bus minima Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena.

Vilniuje bus prisimenamos sostinės geto likvidavimo 79-ąsias metinės. Penktadienį renginys prasidės Rūdninkų aikštėje iš kurios minėjimo dalyviai eis iki geležinkelio stoties.

Vyriausybė iš esmės pritarė MMA ir NPD didinimui

pritareVyriausybė trečiadienį pasitarime iš esmės pritarė, kad minimali mėnesio alga (MMA) nuo kitų metų būtų didinama 15 proc. (110 eurų) iki 840 eurų, o neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) – beveik 16 proc. (85 eurais) iki 625 eurų. 

Premjerė: Vyriausybė turi įvairių skaičiavimų, kaip bus kompensuojama už elektrą ir dujas

ivairiuPrezidentūrai paskelbus apie preliminarius Vyriausybės skaičiavimus, kad dujų ir elektros kainos gyventojams 2023 metais galėtų didėti du kartus po 40 proc., o skirtumą iki rinkos kainų jiems kompensuotų valstybė, premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad Vyriausybė turi įvairių skaičiavimų, kiek lėšų reikėtų kompensacijoms esant skirtingoms rinkos kainoms.

Pasieniečiai jau apgręžė 15 tūkst. į Lietuvą iš Baltarusijos besibrovusių neteisėtų migrantų

besiNuo iš Baltarusijos besibraunančių neteisėtų migrantų apgręžimo politikos taikymo pradžios Lietuvos pasieniečiai jų į šalį neįleido jau 15 tūkst.

Šeštadienį VSAT užkirto kelią iš Baltarusijos neleistinose vietose patekti 109 atėjūnams. Praėjusią parą iš Baltarusijos į Latviją neteisėtai bandė įžengti 14 užsieniečių. Lenkijos pasieniečiai penktadienį apgręžė 44 neteisėtus migrantus.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode