Profesionali ar paprasta nagų lempa?

Prieš renkantis lempą, gerai apgalvokite kur ji jums bus reikalinga. Ar planuojate darytis manikiūrą pačios namuose tik sau ar turite didesnių lūkesčių ir galvojate, jog norėtumėte laikui bėgant apsiimti gražinti ir kitas moteris. O gal jau esate patyrusi grožio meistrė ir ieškote profesionalios lempos savo grožio kabinetui. Be jokios abejonės jūsų rinkimąsi palengvins gel.lt internetinė parduotuvė, kurioje rasite lempas nagams bei jų išsamius techninius aprašymus, pagal kuriuos lengvai išsirinksite jūsų poreikius atitinkančią prekę.

Išskirtinis „Pildyk“ pasiūlymas „Saulės kliošo“ ir „FSG“ gerbėjams – riboto leidimo ausinės vos už 5,99 Eur

Jau skaičiuojame paskutinį vasaros mėnesį, tačiau geri šiltojo sezono pasiūlymai dar tikrai nesibaigė – „Pildyk“ savo klientams siūlo pasinaudoti išskirtine galimybe ir įsigyti riboto leidimo belaides ausines. Pasipildę sąskaitą bent 10 Eur, išankstinės mokėjimo paslaugos klientai vos už 5,99 Eur galės įsigyti vardines žinomų Lietuvos grupių – „Saulės kliošas“ arba „Flying Saucer Gang“ ausines.

Išankstinės mokėjimo paslaugos „Pildyk“ ir Lietuvos atlikėjų bendradarbiavimas yra išskirtinė galimybė už itin gerą kainą įsigyti unikaliai atrodančias ir reikalingiausias funkcijas užtikrinančias ausines.

Patogios sportinės tamprės vaikams

Pildydami vaikišką garderobą ieškome sprendimų, kuriuose patogumas derinamas su madingiausiu stiliumi. Reikalavimus puikiai atitinka sportinės tamprės vaikams, kurios pasitarnaus tiek kasdienėje veikloje, tiek šeimyninio poilsio namuose metu. Kur ieškoti madingiausiu? Su kuo jas derinti? Atsakome.

Sportinės tamprės vaikams - aktyvių mažylių ir vyresnėlių must-have

10 idėjų, kaip turiningai praleisti paskutinį vasaros mėnesį

Vasara – puikus metas tyrinėti, keliauti ir atrasti naujus dalykus. Šiuo metu įprasta keliauti, o kadangi daugelis žmonių, ypač vaikai, vasarą atostogauja, yra pamėgta vykti į tolimas vietas. Tačiau galima užsiimti ir daugybe kitų veiklų: savanoryste, buvimu gamtoje ar net praktikos paieškomis. Šiame straipsnyje pateikiame 10 idėjų, kaip turiningai praleisti paskutinį vasaros mėnesį įvairaus amžiaus žmonėms.

  1. 1.Mėgaukitės gamta

Pasinaudokite ilgomis saulėtomis dienomis tyrinėdami gamtos pasaulį. Tik nepamirškite kremo nuo saulės!

  • Stebėkite paukščius. Fotografuokite ir fiksuokite pastebėtus paukščius. Naudokitės programėle arba žinynu, kad atpažintumėte plunksnuočius.
  • Auginkite prieskonines žoleles. Naudokite senas skardines, indelius, stiklainius, plastikinius puodelius ar bet ką kitą, ką turite namuose. Žolelių sodą laikykite terasoje arba ant palangės.

Kaip susikurti efektyvią darbo iš namų erdvę?

Vis daugiau žmonių dirba iš namų - ir ne tik dėl karantino. Dėl vaizdo pokalbių technologijų ir vis lankstesnės įmonių politikos pasaulis yra jūsų biuras. Tačiau tik nedaugelis iš mūsų yra prisėdę ir pagalvoję, kokios erdvės mums reikia, kad galėtume optimaliai dirbti.

Yra 5 pagrindiniai dalykai, kurių reikia kiekvienam, kad galėtų gerai dirbti: natūrali šviesa, patogi temperatūra, gera oro kokybė, patogūs baldai ir strategija, kaip sumažinti išsiblaškymą. Daugumą šių dalykų gana lengva susikurti. O kas dar svarbu, kuriantis darbo erdvę namuose?

Karščiausi „Tele2“ pasiūlymai išmaniam laisvalaikiui: įsigijus vieną laikrodį – antras dovanų!

Įsibėgėjus vasaros sezonui nepraleiskite ne tik šilčiausių dienų, bet ir geriausių pasiūlymų išmaniesiems įrenginiams įsigyti. Perkantiems „Samsung“ eSIM laikrodį, mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ antrąjį dovanoja vos už 1 cnt.

Pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymu ir pradžiuginkite bičiulį ar šeimos narį išmaniuoju laikrodžiu. Daugiau apie šį pasiūlymą galite sužinoti čia.

Kas yra bendro tarp šokio salsa ir salsos padažo?

Pramoginių šokių mėgėjai žino, jog šokio salsa gimtinė yra Kubos sala. Šis šokis primena indėnų ir afrikiečių muzikos kokteilį. Tačiau tai dar ne viskas, kuo galime apibūdinti žodžiu „salsa“. Smagurių tarpe neišpasakytu gardumu garsėja salsos padažai.

Kokia yra tikroji žodžio „salsa“ reikšmė?

Patsai žodis „salsa“, iš ispanų kalbos išvertus lietuviškai reiškia žodį „padažas“. Vadinasi, tiek šokis, tiek padažas – abu kartu reiškia egzotiškumą, energingumą ir karštą temperamentą tiek fizine, tiek kulinarine prasme. Salsos padažai dabar yra pagrindinis Centrinės ir Pietų Amerikos virtuvių perliukas. Jie itin populiarūs meksikiečių virtuvėje ir skirti pikantiškų patiekalų pagardinimui.

Vasariškos avalynės moterims tendencijos

Svarstydamos, kokia avalynė turėtų papildyti mūsų batų lentynas, vasarą turime kone daugiausiai pasirinkimų – šiam sezonui tinka patys įvairiausi apavų tipai. Visgi, norėdamos sukurti stilingą įvaizdį, prieš įsigydamos naujus batus, pasidomime ir vyraujančiomis madomis. Siūlome susipažinti, kokios vasariškos avalynės tendencijos bus madingos šį šiltąjį sezoną.

Patarimai, kurie padės pasirinkti figūrai tinkamą maudymosi kostiumėlį

Jau vasara! Laikas už visą sunkų darbą tinkamai maitintis ir mankštintis apdovanoti atpalaiduojančia kelione į paplūdimį ar vakarėliu prie baseino. Be to, lauke karšta! Vanduo tave šaukia. Žinau, ką tu galvoji: nieko panašaus į maudymosi kostiumėlį, kuris atskleistų visus tuos trūkumus, kurie varo mus iš proto. Na, o prieš pasirinkdami slėptis po savo kūno formomis, eikite į parduotuves (ar internetą), kad surastumėte jums tinkantį kostiumą. Norint rasti gerai atrodantį maudymosi kostiumėlį, svarbiausia žinoti, koks dizainas ir spalvos subalansuoja jūsų kūno formas.

Patarimai, kaip išsirinkti gertuvę

Kad gertuvė yra vienas svarbiausių pirkinių, dėlto abejonių nekyla niekam: juk, jei norime puikiai jaustis ir gražiai atrodyti, per dieną turime suvartoti reikiamą kiekį skysčių. Na, o būtent gertuvė yra puikus pagalbininkas, kuris užtikrins, kad visur, kur tik beeitume ir, ką bedarytume, su savimi turėtumėte mums patinkančio gėrimo. Nesunku pastebėti, kad gertuvių pasirinkimas dar niekada nebuvo toks didelis, koks yra šiandien. Taigi, nieko keista, kad nemaža dalis žmonių net nežino, kam teikti pirmenybę. Taigi, štai, keli patarimai, kad šį, tokį svarbų ir kasdien reikalingą gaminį išsirinkti būtų lengviau.

Nr. 1 internetas Lietuvoje: „Tele2 Laisvo interneto“ sutartį sudarykite vos 6 mėn. laikotarpiui!

Vasara – puikus metas leistis į keliones! Jei planuojate poilsį prie jūros ar sodyboje, tačiau su savimi visuomet norite turėti internetą, suskubkite pasinaudoti išskirtiniu mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymu ir tapkite plačiausio* interneto Lietuvoje vartotoju – dabar „Laisvo interneto“ sutartį sudaryti galite vos 6 mėn. laikotarpiui!

Pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymu ir „Laisvo interneto“ sutartį sudarykite vos pusei metų. Daugiau apie šį pasiūlymą galite sužinoti čia.

Vasaros konkursas „Pildyk“ klientams – prizų fonde net 1 tūkst. telefonų

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų. Įrenginių dalybos prasideda birželio 9 dieną ir tęsis iki rugpjūčio 5 dienos. Klientai beveik 2 mėnesius galės rinkti taškus ir išmėginti savo sėkmę išmaniųjų telefonų loterijoje.

Kodėl verta rinktis lietuvišką kosmetiką?

Renkantis odos kosmetiką, reikalingas atidumas. Svarbu naudoti ne bet ką, o tai, kas būtų išties veiksminga. Geriausia, jog naudojama kosmetika būtų natūrali. Natūralūs lūpų balzamai gali būti puikus ir tuo pačiu pakankamai greitas bei efektyvus sprendimas, leisiantis pamiršti rūpesčius. Skaitykite toliau ir sužinokite apie puikius balzamų lūpoms pasirinkimus, kurie leis mėgautis gražia bei sveika oda.

Verslo duomenys, kaip juos analizuoti paprasčiau?

Informacija užplūsta organizacijas – informacija internetinėje svetainėje, kurią kai kurie dažnai ignoruoja, darydami žalą verslui. Tačiau duomenimis pagrįstos įmonės supranta šių duomenų rinkimo ir analizės svarbą. Duomenų analizės tikslas yra suteikti įmonėms veiksmingų įžvalgų, susijusių su dideliu duomenų kiekiu, kurį jos gauna kiekvieną dieną. Šios įžvalgos gali padėti organizacijoms priimti sprendimus, spręsti problemas, suprasti klientų poreikius ir nustatyti ateities tendencijas. Įmonės gali naudoti verslo žvalgybos įrankius, kad integruotų skirtingus duomenų šaltinius, atliktų pažangią duomenų analizę, kurtų interaktyvias verslo informacijos suvestines, generuotų tinkamas įžvalgas ir supaprastintų sprendimų priėmimą. Sužinokite, kaip išnaudoti visas savo duomenų galimybes naudojant BI įrankius. Kodėl duomenų analizė yra svarbi?

Idėjos, ką padovanoti vaikui trečiojo gimtadienio proga

Ne paslaptis, jog kartais sugalvoti, ką būtų galima padovanoti dar visai mažam vaikui gali būti išties nelengva užduotis. Tačiau atsižvelgus į vaiko pomėgius ar būdą, išrinkti jam geriausiai tinkančią dovaną – tikrai įmanoma. Na, o kad būtų dar lengviau, šiame straipsnyje pateiksime keletą dovanų idėjų. 

Klasikiniai vestuviniai žiedai ir 5 praktiniai patarimai, kaip juos pasirinkti

Nuostabu ir nepakartojama matyti, kaip nuotaka ir jaunikis apsikeičia vestuviniais žiedais, iškilmingai pasižadėdami vienas kitam būti kartu visą likusį gyvenimą. Ši akimirka kiekvienai porai yra labai ypatinga, kaip ir vestuviniai žiedai, kuriuos jie užmauna vienas kitam ant piršto.

Tačiau prieš visą šią įspūdingą ceremoniją, kiekvienai būsimų jaunavedžių porai tenka atsakinga užduotis – išsirinkti tinkamo dizaino vestuvinius žiedus, kurie atitiktų poros skonį, gyvenimo būdą ir kitus individualius aspektus. Todėl šiame straipsnyje norime pasidalyti keliais naudingais patarimais būsimiems jaunavedžiams, kuriuos domina klasikiniai vestuviniai žiedai, kad jiems būtų lengviau išsirinkti norimo modelio vestuvinius žiedus.

Pasinaudokite išskirtiniais „Tele2“ pasiūlymais: išmanūs daiktai iki 80 proc. pigiau

Vasarą pasitikite atsinaujinę – mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ siūlo išmaniuosius daiktus įsigyti su net iki 80 proc. siekiančia nuolaida. Pigiau įsigyti galima planšetę, nešiojamąjį kompiuterį, elektrinį paspirtuką ar net televizorių.

Jei galvojate apie naują pirkinį – suskubkite pasinaudoti „Tele2“ akcija. Daugiau apie pasiūlymus galite sužinoti internetinėje svetainėje: https://tele2.lt/privatiems/ismanieji-daiktai-pigiau

Kaip suorganizuoti savo gimtadienio šventę?

Gimtadienis yra viena iš dažniausiai švenčiamų ir mėgstamų švenčių. Kiekvieną kartą minėdami šią progą, stengiamės ne tik patys atsipalaiduoti, bet ir smagiai praleisti laiką kartu su savo artimaisiais bei draugais. Tam, kad gimtadienio šventė būtų jauki ir smagi, apie jos organizavimą reikėtų pradėti galvoti jau iš anksto, kad tą dieną jums būtų galima ramiai sau atsipūsti. 

Maudymosi kostiumėliai: kaip išsirinkti patogią aprangą?

Maudymosi kostiumėliai – drabužiai, be kurių sunkiai įsivaizduotume vasaros sezoną ar atostogas šiltuosiuose kraštuose. Maudymosi kostiumėliai reikalingi tiek maudantis vandenyje, tiek deginantis saulėje ar užsiimant aktyvia veikla, pavyzdžiui, žaidžiant tinklinį. Dėl šios priežasties maudymosi kostiumėlio pasirinkimui svarbu skirti ypatingą dėmesį. Prekės ženklo AUDIMAS specialistai pateikia naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti patogią ir funkcionalią maudymosi aprangą.

„Tele2“ pasiūlymas: nuolaidos išmaniesiems laikrodžiams su eSIM ir jų planams

Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.

Virtuali SIM kortelė jūsų išmanųjį laikrodį pavers savarankišku mobiliu įrenginiu. Todėl telefoną galėsite palikti namuose, o visomis jo funkcijomis naudotis ekrane ant riešo. Daugiau apie laikrodžius su eSIM ir pasiūlymus sužinosite apsilankę internetinėje svetainėje: www.tele2.lt/privatiems/esim.

Kvepalų koncentracija arba ką reiškia EDT, EDP?

Skaitydami ant kvepalų buteliukų nurodytą informaciją, daugeliui kyla klausimai: kuo skiriasi tualetinis vanduo nuo parfumuoto, ar tai turi įtakos kvapo stiprumui bei išsilaikymui? Atsakymas į šį klausimą yra paprastas. Įvairių junginių koncentracija kvepalų buteliuke nurodo jo kokybės rodiklį – kaip ilgai džiaugsitės aromatu, nugulusiu ant jūsų kūno. Kuo didesnė junginių koncentracija, nesvarbu – ar tai moteriški kvepalai, ar tai vyriški - tuo stipresnis ir ilgiau išsilaikantis kvepalų aromatas.

„Tele2“ pasiūlymas: olimpinės žaidynės per „Go3“ ir nuolaidos televizoriams

Pekine vykstant sporto gerbėjų ilgai lauktoms žiemos olimpinėms žaidynėms, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ parengė ypatingų pasiūlymų. Šiuo metu įsigyjant televizorių kartu su „Laisvu internetu“ galima ne tik sutaupyti, bet ir stebėti visas olimpinių žaidynių rungtynes.

Daugiau apie pasiūlymus ir nuolaidas sužinoti galima internetinėje svetainėje https://tele2.lt/privatiems/akcijos.

Ar facebook reklama atsiperka?

Tinkamos reklamos pasirinkimas gali garantuoti ne tik kur kas didesnius pardavimus, kurie daugeliui verslininkų visada yra siekiamybė, tačiau taip pat ir geresnę reputaciją, kuriai reikia skirti kuo daugiau savo dėmesio. Žinoma, kadangi reklamos galimybių yra labai daug ir visos jos yra labai skirtingos – skirkite laiko lyginimui, derinimui bei analizavimui. Esame tikri, kad tokiu atveju paieškos bus kur kas greitesnės, o tuo pačiu ir rezultatas labiau atitiks poreikius. Viena iš tokių dažnai analizuojamų skaitmeninio marketingo galimybių yra facebook reklama, kuri vis dar vertinama labai skirtingai.

Kodėl rutina gali būti jums naudinga?

Žodis „rutina“ daugeliui turi neigiamas asociacijas. Žmonės, kurie biuruose dirba pastovias valandas, kiekvieną rytą keliasi ir eina miegoti tuo pačiu laiku, kartais su pavydu stebi dirbančiųjų laisvesniu grafiku gyvenimus. Atrodo, kad galimybė dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir nuolat besikeičiantys darbo dienos planai turėtų būti daug įdomesni nei iš pirmo žvilgsnio varginanti ir nuobodi rutina, tačiau žmogaus sveikatai ir gyvenimo kokybei vis dėlto reikia nusistovėjusios dienotvarkės ir tam tikros disciplinos. Ypač, jeigu gyvenime patiriate daug streso, norite būti produktyvūs ar turite miego sutrikimų. Kaip mums padeda ta nuobodi rutina?

Hipnozė – kas tai?

Žodis „hipnozė“ vis dar skamba kaip kažkas paslaptingo ir magiško. Mintyse iškart kyla kišeninio laikrodžio siūbavimas pirmyn ir atgal bei subjekto, turinčio sutikti su viskuo, kas jam liepiama, vaizdas. Šis populiarus vaizdinys mažai panašus į tikrąjį hipnotizmą. Tad kas iš tikrųjų yra hipnozė?

Kodėl verta drabužius pirkti internetu?

Žmonių pasitikėjimas internetinėmis parduotuvėmis vis auga. Susidomėjimu tikrai nereikia stebėtis. Geriausius pasiūlymus galima rasti būtent internetinėse parduotuvėse. Jose dažnai vykdomi išpardavimai, teikiami išskirtiniai pasiūlymai. Todėl vis daugiau žmonių renkasi pirkti internetu. Nors daugelis internetinių parduotuvių gali pasiūlyti platų asortimentą aukštos kokybės prekių, pasitaiko išimčių. Kai kurios internetinės parduotuvės siūlo prekes, kurios atrodo kiek kitaip nei nuotraukose. Todėl neretai žmonės baiminasi pirkti internetu drabužius. Būtent jie neretai atrodo kitaip nuotraukose nei išpakavus siuntinį. Pasitaiko, jog net ir perkant iš patikimos internetinės parduotuvės, gautas drabužis neteikia džiaugsmo.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode