Sprogimas

Krepšinio veteranams – pirmoji vieta

Asociacijos „Mažeikių veteranų sporto klubas“ krepšininkai, vadovaujami Martyno Bražo, lapkričio 13 d. turnyre Palangoje „Žalgirio taurė 2021“ laimėjo pirmą vietą.

Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) turnyrai, Arvydo Sedekerskio iniciatyva, Palangoje organizuojami jau septynerius metus. Juose dalyvauja ir „Mažeikių veteranų sporto klubas“, skirtingų amžiaus grupių. Lapkričio 13-ąją vykusiame turnyre vyresnių nei 40 metų amžiaus grupėje mažeikiškių veteranų komanda užėmė pirmą vietą. Finale įtikinamu rezultatu 44:20 palaužė Akmenės „Cementininko“ komandą. Krepšininkai buvo kovingai nusiteikę ir savo varžovams neleido atsikvėpti – varžybų metu visą laiką išlaikė 20 taškų persvarą. Daugiausia taškų pelnė krepšininkas Andrius Golubovas, o naudingiausiu žaidėju pripažintas Martynas Bražas.

Kiek sunkiau sekėsi vyresnių nei 50 metų krepšinio veteranams. Įdėtų pastangų nepakako ir fortūna lėmė, kad finale jie liko treti. Rezultatyviausias šios komandos narys – Algirdas Juodeikis, o naudingiausias – Ričardas Balčiūnas.

Lapkričio 20 d. Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) turnyre rungtyniavo vyresnių nei 45 metų krepšinio veteranų komanda. „Mažeikių veteranų sporto klubas“nusileido Panevėžio „Alaus mėgėjų“  komandai. Tą pačią dieną Mažų miestelių krepšinio lygos čempionate jėgas išbandė vyresni nei 35 metų krepšininkai, rungtyniavę su Rietavo „Lardžo“ komanda. Pradžia nieko gero nežadėjo – trečiame kėlinyje atsiliko 18 taškų. Krepšininkai susikoncentravo į pergalę, taškas po taško vis tirpo skirtumas ir paskutinę minutę pavyko išplėšti pergalę minimaliu skirtumu 86:85.